Оля (lluvia_ol) wrote,
Оля
lluvia_ol

Починаємо працювати. Bohdan Yaremenko

Bohdan Yaremenko

Починаємо працювати.
На прохання Юрія Луценка відома правозахисниця Катерина Левченко, Ваш покірний слуга та інші активісти проведуть в четвер, 30 січня 2014 р., в офісі "Третьої республіки" зустріч правозахисних організацій та активістів правозахисного руху з метою вироблення спільних підходів та координації зусиль у залученні міжнародних організацій до захисту прав громадян України, що постраждали під час масових протестів.
Хотіли б запросити до участі адвокатів та представників громадських організацій і об"єднань, представлених на майдані (Самооборона, Правий сектор, Автомайдан, Спільна справа, медики, журналісти і т.д.). Будемо вдячні за поширення цієї інформації, бо мої спроби особисто обійти штаби цих об"єднань не можна назвати переконливими.
Зустріч носитиме робочий характер (без присутності ЗМІ), участь лише запрошеним. Для з"ясування подробиць прошу звертатися до мене.
У подальшому "Наступний МЗС" продовжуватиме цю роботу.
http://www.3republic.org.ua/ua/news/12537

Tags: оголошення, революція
Subscribe

 • ,,,

  Да сбегутся все нытики, и знатоки, и критики, У проплаченных ботов случится пускай аврал. Я когда-то сказал, что не буду писать о политике – Я…

 • ...

 • Верните ТРОН!

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments